• טלפון: 03-7520060

‌שירותי המעבדה‌

מה שהופך את מעבדת CGL למיוחדת ויצאת דופן משאר המכונים הגמולוגים הוא רמת האבחון הגבוהה והמדוייקת של יהלומים, אבני חן ותכשיטים. לא כל מעבדה גמולוגית מורשת או בעלת מספיק יכולות בכדי לדרג אבנים ברמה הגבוהה ביותר. אנו בCGL מאמינים כי הלקוח צריך לקבל מידע מדויק אודות הפרמטרים של היהלומים שבחזקתו, בעיקר כי מדובר על פריטים שעלותם ושווים יקרים מאוד. לא כל אחד יכול לדרג יהלום. האבן חייבת להיבדק ע"י מומחה המורשה לדרג יהלומים, בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר ובעזרת הציוד המודרני ביותר הקיים בתחום. אצלנו בCGL הגמולוגים משתמשים בטכנולוגיה ובמכשור החדשני והמתוחכם ביותר לצורך אבחון יהלומים ואבני חן. תעודות מונפקות לכל סוגי היהלומים הלבנים והצבעוניים, כמו גם לאבני חן ולתכשיטים. התעודה מספקת תיאור מדוייק של מאפייני היהלום\ אבני החן, בהתאם לשיטת ה4cs – Carat, Color, Clarity Cut ושל פרמטרים רבים נוספים. הממצאים של כל התעודות המונפקות ע"י CGL נשמרים במאגר מידע, וניתנים לצפיה ON-LINE באתר האינטרנט של המעבדה. אנו מציעים מגוון רחב של תעודות ושירותים, בהתאם לדרישות הלקוח.

תעודות גמולוגיות ותעודות הערכה:
Full diamond grading report – תעודה גדולה ליהלום הכוללת דירוג גמולוגי של ה-4cs, מידות, ומאפיינים חשובים נוספים של היהלום. התעודה כוללת תמונה ברזולוציה גבוה של היהלום, ודיאגרמת ניקיון (פלוטים) הינה אופציה.

Full colored  diamond grading report – תעודה גדולה ליהלום צבעוני (FANCY COLOR) הכוללת דירוג גמולוגי חלקי של ה-4cs, דירוג צבע מיוחד, מידות, ומאפיינים חשובים נוספים של היהלום. התעודה כוללת תמונה ברזולוציה גבוה של היהלום,.

Jewelry identification report – תעודה המספקת מידע מקצועי אודות התכשיט והאבנים היקרות המשובצות בו, כולל משקל האבנים הכולל, צבע וניקיון וכמו כן תמונה ברזולוציה גבוה של התכשיט. אנו מספקים תיעוד ברור בכדי שהלקוח ידע בדיוק מה כולל התכשיט.

Jewelry appraisal report – תעודה מפורטת אודות התכשיט, הכוללת את כל הנתונים הקיימים בתעודת identification  ובנוסף הערכת מחיר בהתאם לדעתנו למחיר השוק. התעודה כוללת תמונה ברזולוציה גבוהה של התכשיט. התעודה מספקת זיהוי והערכת מחיר אובייקטיבים לחלוטין ע"י צוות הגמולוגים והמעריכים המנוסה שלנו.

Full gemstone grading report –  תעודה לדירוג גמולוגי מעמיק של אבני חן הכולל את משקל האבן וצורתה, סוג האבן, צבעה ומאפיינים נוספים. תמונה ברזולוציה גבוה כלולה בתעודה.

Mini certificates –   תעודות קטנות – לכל סוגי היהלומים ואבני החן. התעודה כוללת ערכי 4C'S כמו גם מידות, פרופורציות ודירוג העבודה. תמונה ברזולוציה גבוה כלולה בתעודה לפי דרישה.

Sealing  service – למען בטחון הלקוח ולהגדלת מהימנות התעודה הגמולוגית אנו מציעים את שירות הSeal. זוהי דרך בטוחה להבטיח שהיהלום והתעודה הגמולוגית שלו ילכו יחד תמיד, ומונעת כל אופציה לערבוב או החלפת אבנים. סגירת האבן ב-seal מונעת משומן ולכלוך להידבק לאבן, ועל כן תהיה מוצעת למכירה תמיד במצב ובמראה מיטבי.

שירותים מיוחדים:
•    שירות מהיום להיום – מאפשרת קבלת האבן חזרה יחד עם תעודה גמולוגית עוד באותו יום העסקים. לקבלת השירות יש להפקיד את האבן עד השעה 10:00 בבוקר. השירות בתשלום נוסף.
•    שירות אקספרס – שירות תיעוד מהיר מאוד, המאפשר קבלת האבן חזרה תוך שעתיים בלבד!!
•    שירות איסוף והחזרה של האבנים\ תכשיטים מכל הארץ.
•    On-Line Verification – כל הממצאים בתעודה ניתנים לצפיה גם באתר האינטרנט של CGL בכתובת http://www.cgl-labs.com/online-verification. התעודה ניתנת לצפיה בכל מקום בעולם, ולא מצריכה מהמוכר לשלוח מיילים ולהתעסק בסריקות מיותרות של התעודה. הכל זמין בכל זמן ובכל מקום!
•    שירות חוות דעת משפטית בתחום היהלומים והתכשיטים
•    סטודיו מתקדם לצילום יהלומים ותכשיטים. ניתן לקבל צילומי סטילס וכן צילומי וידאו של היהלומים והתכשיטים.