• טלפון: 03-7520060

קורס ריינו RHINO לעיצוב תכשיטים

קורס ייחודי המעניק ידע פרקטי בתכנון וייצור של תכשיטים בעזרת תכנת תלת מימד. התכנה הינה ייעודית לתחום התכשיטים ומאפשרת הדמיה מתקדמת ותקשורת עם מכונות ייצור רלוונטיות, ואת כל זה- ממש מהבית. לקורס לא נדרש ידע מוקדם בצורפות\תכשיטנות, ואינו דורש השקעה בחומרים או כלי עבודה מלבד מחשב.

קורס יהלומים מלוטשים – גמולוגיה

קורס גמולוגיה הינו קורס ליבה, המהווה פלטפורמה מקצועית הכרחית לכל המעוניין לדרוך לראשונה בענף היהלומים והתכשיטים. הקורס נוגע בכל רבדי הענף, החל מזיהוי יהלומים וחיקויים, דירוג גמולוגי מעמיק, חידושים טכנולוגיים באבחון יהלומים, זיהוי טיפולי השבחה, הערכת יהלומים ועוד…

קורס יהלומי גלם

קורס מתקדם, טכני ומעמיק, החושף את היהלום הגולמי על כל רבדיו. בקורס נלמד על מקורות הגלם ואופן הפקתו, תכנון וניקוד היהלום למקסימום תנובה, הערכת מחיר ועוד.. הקורס כולל עבודה פרקטית נרחבת על יהלומים אמיתיים, תוך שימוש במערכות הדמיה ממוחשבות מתקדמות.

מעבדת CGL

מעבדה מקצועית לאבחון ודירוג יהלומים ותכשיטים, ממוקמת בלובי מגדל יהלום של בורסת היהלומים. המעבדה מציעה את שירותיה לכל העוסקים בענף היהלומים ולציבור הרחב. המעבדה מנפיקה מגוון רחב של תעודות גמולוגיות ליהלומים ואבני חן, וכן תעודות זיהוי והערכה לתכשיטים. שירות אמין, מהיר ומגוון בהתאם לדרישות הלקוח.

המכללה שלנו

המכללה ללימודי היהלום נוסדה בשנת 1986 ע"י אדמונד אמויאל – נבחר ציבור וגמולוג מוסמך, כמכללה הראשונה בארץ ללימודי גמולוגיה, וזאת במטרה להעמיק את מקצועיות העוסקים בענף (לוטשים וסוחרים כאחד). עם הדרישה הגוברת בתחום, פתחה המכללה את שעריה לכל הדורש ידע מעמיק ומקצוענות בתחום היהלומים.

צוות המכללה

שאולי שקד – גמולוג

יהודה יקרנגי – סחר וייצור היהלומים

ולדימיר ארטמייב – גמולוג

אריה סלון גמולוג בכיר

יואל אמוזיג – גמולוג

אמויאל אדמונד (אמנון) – מייסד המכללה

שולי מועלם – מנהלת חשבונות

אלון גרינשטיין – צורף ויצרן תכשיטים

רותם בן יהודה – מרצה למקצועות העיצוב

תלמידים מספרים

•    שמי בן. הגעתי מתחום הטקסטיל לפגישה עם שאולי, פגישה אישית, היכרותית ותחומי עיניין בעולם היהלומים. כעבור שבוע עברתי קורס "מלוטש", המקנה לך ידע רחב בהכרת ייסודות היהלום, מיון הערכה ומסחר ביהלומים. המכללה ללימודי היהלום הינה מכללה קומפקטית ואישית, בעלת כל הציוד המקצועי הנדרש, כולל שני מרצים איכותיים ובעלי יחס אישי חם וסבלני, שלאורך הקורס הובילו אותי לסיומו בהצלחה וקבלת תעודת גמר יוקרתית.
בן שרעבי. בוגר קורס גמולוגיה.

•    ברצוני להודות על חודש וחצי נפלא שבו השתתפתי בקורס היהלום המלוטש.. נהניתי לבוא, ועוד יותר נהניתי ללמוד ולתרגל. פתחתם בפני דלת לעולם מרתק וממכר. האוירה במכללה מצויינת, וזה כמובן בזכות מי שמלמד… אז המון תודה על קורס מרתק, תודה לאריה על הלימוד הנפלא, תודה לשאולי ולכל הצוות. בעזרת השם נפגש בקורס הבא.
אשרת סטרולוביץ. בוגרת קורס גמולוגיה

•    אני רוצה להודות על השקעה ומסירות במסירת לימודי הגמולוגיה שלי בבית ספרכם, בדגש על מורה מקצועי שהעביר את הלימודים במקצוענות, בבהירות ובקלות. כל זה תוך מתווה לימודים נח מכל הבחינות הקיימות, סבלנות ורצון אמיתי להטמיע את תוכן הלימודים. כזה שנאמר עליו "מהיר לשמוע-קשה לאבד" (פרקי אבות). תודה רבה על חוויית לימודים נפלאה. בהערכה רבה.
אפי חזן, עכו. 22.6.2016
בוגר קורס גמולוגיה פרטי.

שיתופי פעולה

AMAZON

EBAY

אמריקן אקספרס

שרין טכנולוגיות – Sarine

עדי גרינשטיין – סטודיו לצורפות